DAWsystem

ul. Dobrego Pasterza 110 lok. 86 31-416 Kraków
Telefon: 784 368 111
E-mail: biuro.dawsystem@gmail.com
Telefon całodobowy: 784 368 111

Brak prądu w mieszkaniu

Brak prądu w domu

Z reguły bywa tak, że różnego rodzaju awarie przydarzają się w najgorszym możliwym momencie. Kiedy brak prądu w mieszkaniu pojawia się właśnie wtedy, kiedy domownicy chcą wyjść do pracy albo zbierają się do wyjazdu na wakacje, sytuacja może zrobić się nerwowa.

Właśnie na takie wypadki stworzona została nasza kompleksowa oferta. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, możesz liczyć na nasze wsparcie przez całą dobę. Pogotowie elektryczne jest do Twojej dyspozycji każdego dnia, reagując błyskawicznie na wszystkie zgłoszenia.

Zanim jednak stwierdzisz, że potrzebujesz pomocy, warto wykluczyć kilka przypadków. Przede wszystkim należy sprawdzić pozycję, w której znajdują się korki. Jeżeli masz do czynienia z sytuacją typu: brak prądu w mieszkaniu, korki włączone i brak profesjonalisty w domu, może to oznaczać, że problem jest poważniejszy.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą dobrze jest sprawdzić, zanim do nas zadzwonisz – a mianowicie sytuacja brak prądu w mieszkaniu, na klatce jest zaś on dostępny i działa bez zarzutu. To oznacza, że awaria raczej dotyczy wyłącznie Twojego mieszkania, a nie całego bloku czy okolicy. W takiej sytuacji telefon do nas będzie jak najbardziej uzasadniony.

Zdarzają się też takie awarie, kiedy problemem jest brak prądu w części domu – np. w piwnicy albo w garażu, a w innych pomieszczeniach wszystko jest w porządku. Kiedy już przeprowadzisz wstępne rozeznanie, będziesz mógł przekazać nam dokładniejsze informacje, co na pewno przyspieszy zlokalizowanie problemu.

Brak prądu w domu nie musi oznaczać wielu godzin bez działających urządzeń. Nasza ekipa fachowo zajmuje się usterkami i stara się je usunąć w jak najkrótszym czasie.

Brak prądu w domu przyczyny

Brak prądu w mieszkaniu w bloku czy domu jednorodzinny może być spowodowany wieloma rozmaitymi przyczynami. Najczęstszą z nich może być tzw. wysadzenie bezpieczników. Z reguły jest to spowodowane przeciążeniem domowej sieci. Kraków to miasto, gdzie zdecydowanie dominują nowoczesne bezpieczniki, więc w takim przypadku wystarczy przełączyć dźwignię w odpowiednią pozycję, żeby zaradzić problemowi.

Jeżeli chodzi o brak prądu w domu, przyczyny mogą być też znacznie poważniejsze – np. awaria starej sieci elektrycznej. W takim wypadku zdecydowanie trzeba wezwać specjalistów z odpowiednim sprzętem oraz doświadczeniem.

Wielkość usterki bezpośrednio wpływa także na koszt naprawy. W Dawsystem cena usługi uzależniona jest m.in. od stopnia skomplikowania wymaganych prac. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jakim utrudnieniem w codziennym życiu są awarie elektryczne. Dlatego działają szybko i sprawnie, przez cały czas informując Klientów o postępie i zakresie wykonywanych prac.

Jeżeli więc spotkała Cię sytuacja, w której nie ma prądu w mieszkaniu, korki włączone, a na klatce i u sąsiadów wszystko wydaje się w porządku, jak najszybciej skontaktuj się z nami, a pojawimy się na miejscu w najkrótszym możliwym czasie.

W sytuacji, gdy zaskoczy Cię brak prądu w mieszkaniu, gdzie dzwonić to pytanie, na które jest tylko jedna odpowiedź: do Dawsystem. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.