DAWsystem

ul. Dobrego Pasterza 110 lok. 86 31-416 Kraków
Telefon: 784 368 111
E-mail: biuro.dawsystem@gmail.com
Telefon całodobowy: 784 368 111

Firma

Firma DAWserwis powstała w 2010 roku. Założyłem ją ja, Wiesław Bańdo. Po latach zbierania doświadczeń jako elektryk i hydraulik, postanowiłem założyć własną działalność, aby móc przekazać swoją wiedzę młodszemu pokoleniu.

Zatrudniając pracowników, było dla mnie ważne, żeby byli to ludzie podobni do mnie – pracowici, otwarci i sumienni. Dlatego na swoich współpracowników wybrałem członków rodziny.

Dzięki doborowi odpowiedniego personelu, udało mi się stworzyć zgrany zespól, który szybko poradzi sobie z wykonywaniem zleceń.

Pozytywne rekomendacje od Klientów, zawsze były dla mnie najlepszą nagrodą. Dlatego wszystkie usługi wykonuję starannie i z pełnym zaangażowaniem. Jednocześnie dbam o to, żeby prace przebiegały jak najsprawniej, bo wiem, że nieprawne instalacje potrafią naprawdę uprzykrzyć życie.

Wszystkie wykonane prace poparte są pomiarem i spisaniem protokołu lub gwarancji. Dokładnie sprawdzam, czy wszystko działa jak należy.

Przez lata pracy nauczyłem się się, że częstym kryterium, branym pod uwagę przy wyborze fachowca, jest nie tylko profesjonalizm wykonanej pracy, ale i koszty. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, wykorzystuję zebrane kontakty, aby jak najbardziej obniżyć koszty świadczonych usług.

Jestem osobą kontaktową, więc z chęcią odpowiem na pytania dotyczące zakresu świadczonych usług. Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: 784 368 111

Mam nadzieję, że dzięki krótkiemu opisowi historii mojej działalności, łatwiej będzie mi zasłużyć na Państwa zaufanie.

Wiesław Bańdo – właściciel firmy DAWserwis