DAWsystem

ul. Dobrego Pasterza 110 lok. 86 31-416 Kraków
Telefon: 784 368 111
E-mail: biuro.dawsystem@gmail.com
Telefon całodobowy: 784 368 111

Pogotowie elektryczne Kraków – Elektryk 24h

Pogotowie elektryczne Kraków – elektryk 24h

Oferujemy całodobowe usługi elektryczne każdego rodzaju. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, nasze pogotowie elektryczne niezwłocznie odpowie na Twoje wezwanie. Wystarczy zadzwonić pod numer 784 368 111.

Naprawy elektryczne – szybko i sprawnie

Nasza firma działa na rynku od 2010 roku, jednak tworzący ją ludzie już wcześniej zdobywali doświadczenie w branży elektrycznej. Świadczone przez nas usługi pogotowia elektrycznego to rozwiązanie przygotowane z myślą o osobach, które oczekują natychmiastowego działania. Całodobowe naprawy elektryczne to doraźne działania, mające na celu przywrócenie dostępu do prądu w przypadku nagłych awarii. W dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez elektryczności wydaje się niemożliwe, a przynajmniej wiąże z wieloma trudnościami. Właśnie dlatego jednym z głównych obszarów naszej działalności jest pogotowie elektryczne. Wyróżnia nas sprawne i szybkie usuwanie usterek, ale do naszych priorytetów należy także staranność. Chcemy zaoferować najwyższą jakość usług elektrycznych, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Mamy także wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, co oznacza, że wszystkich napraw elektrycznych dokonujemy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa.

Elektryk 24h Kraków – zakres usług

Świadczona przez nas usługa pogotowia elektrycznego ma na celu przede wszystkim działania podejmowane w wypadku nagłych awarii, wymagających natychmiastowego działania, ponieważ od tego zależy komfort naszych klientów. Najczęściej dokonujemy napraw elektrycznych w instalacjach, które uległy przeciążeniu lub nastąpiło w nich zwarcie. Całodobowe usługi elektryczne świadczymy także w przypadku przepięć elektrycznych, zanikania napięcia, przepalenia bezpieczników, zawilgocenia przewodów lub upalonych końcówek przewodów aluminiowych. Elektryk 24h jest dostępny także w przypadku awarii urządzeń, które wymagają jak najszybszej naprawy, ponieważ są niezbędne dla klienta. Wszystkie problemy w Krakowie i okolicach można zgłaszać na czynną przez całą dobę infolinię. Po otrzymaniu zgłoszenia elektryk niezwłocznie udaje się na miejsce awarii, dzięki czemu, korzystając z pogotowia elektrycznego, możesz mieć pewność, że problem zostanie rozwiązany tak szybko, jak tylko się da.

Pogotowie elektryczne Kraków – nie tylko w nagłych wypadkach

Z przyjemnością podejmiemy się także zadań, które nie wymagają pilnej reakcji, ale z różnych przyczyn chcesz mieć je już za sobą. Świadczymy m.in. usługi z zakresu pomiarów instalacji elektrycznych, a także ich montażu. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi, obejmujące zarówno usuwanie drobnych usterek, jak i zaprojektowanie oraz wykonanie całej instalacji od podstaw. Naszą specjalnością się jednak przede wszystkim naprawy elektryczne, które świadczymy całodobowo w Krakowie i okolicach. Przed wezwaniem elektryka 24h warto jednak upewnić się, czy faktycznie istnieje taka potrzeba. Przede wszystkim należy sprawdzić bezpieczniki w mieszkaniu oraz na tablicy z licznikami. Jeśli to nie wyłączenie bezpiecznika odpowiada za zanik napięcia, a w okolicznych mieszkaniach jest prąd, to znaczy, że pora wezwać pogotowie elektryczne.

Pogotowie elektryczne w Krakowie – ile to kosztuje?

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie. Ceny zostają ustalone indywidualnie. Po otrzymaniu zgłoszenia elektryk 24h przyjeżdża na podany adres, po czym podejmuje kroki zmierzające do wykrycia przyczyn awarii. Dopiero wtedy będzie w stanie określić zakres prac i podać cenę, najczęściej w formie widełek od-do. Wynika to z faktu, że podczas prac może dojść do nieprzewidzianych trudności, które spowodują wzrost ceny. Co istotne, za samą wycenę nasze pogotowie elektryczne nie pobiera żadnych opłat, dlatego jeśli zrezygnujesz z usług na tym etapie, nie będzie to nic kosztować. Warto jednak od razu skorzystać z oferty elektryk Kraków 24, aby jak najszybciej odzyskać dostęp do energii elektrycznej.