DAWsystem

ul. Dobrego Pasterza 110 lok. 86 31-416 Kraków
Telefon: 784 368 111
E-mail: biuro.dawsystem@gmail.com
Telefon całodobowy: 784 368 111

Pomiary instalacji elektrycznych Kraków

Pomiary elektryczne Kraków są niezbędne praktycznie wszędzie. Bez nich spora część urządzeń domowych, biurowych czy przemysłowych nie byłaby w stanie funkcjonować. Jak wszystkie instalacje, również te wykorzystujące prąd wymagają regularnych przeglądów. Pomiary elektryczne to kwestia zwłaszcza bezpieczeństwa. Przydają się również do przedłużenia żywotności całego systemu. Kraków ma możliwość skorzystać z naszej kompleksowej oferty w zakresie pomiarów elektrycznych.

Pomiary elektryczne w Krakowie

Precyzyjne i zaufane przeglądy to zadanie dla specjalistów. Dysponujemy wszystkim, co jest wymagane do osiągnięcia wymaganych rezultatów. Nasze przyrządy miernicze są miarodajne, a schematy i protokoły sporządzamy za pomocą programów Sonel PE5, Foton oraz Schematic 2. Dodatkowo wykorzystujemy detektory niezbędne do lokalizacji instalacji niewidocznych (np. pod ziemią lub tynkiem). W efekcie przeglądy elektryczne można uznać za kompleksowe. Zajmujemy się bowiem pomiarami elektrycznymi:

  • eksploatacyjnymi instalacji odgromowych,
  • skuteczności ochrony przeciwporażeniowej;
  • zabezpieczeń różnicowoprądowych;
  • rezystancji izolacji obwodów, a także uziemień i gruntu;
  • impedancji pętli zwarcia;
  • ciągłości przewodów ochronnych;
  • podstawowymi, awaryjnymi i ewakuacyjnymi natężenia oświetlenia.

Oprócz tego przeprowadzimy lokalizowanie tras kablowych. Dzięki wszechstronności zrealizujemy pomiary elektryczne we wszystkich układach sieciowych: TN-S, TN-C, TN- CS, TT, IT, jednofazowych i trójfazowych. Spełniamy przy tym wymagania prawne. Oznacza to, że podczas przeglądów elektrycznych zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny sprawności połączeń i pozostałych elementów, oporności izolacji przewodów, a także uziemień instalacji włącznie z aparatami.

Kiedy zdecydować się na wykonanie pomiarów elektrycznych w Krakowie?

Prawo budowlane nie tylko wyznacza zakres naszych obowiązków, ale również nakłada je na właścicieli obiektów. Według przyjętych zasad przeglądy elektryczne powinny odbywać się przynajmniej raz na pięć lat. Oczywiście można przeprowadzać je częściej, gdy tylko zachodzi podejrzenie uszkodzenia któregokolwiek z elementów systemu. Nasi eksperci są w stanie stwierdzić, czy w danym przypadku należy przeprowadzić pomiar elektryczny poza zwyczajowym harmonogramem. Wystarczy wysłać do nas wiadomość w tej sprawie.

Przeglądy elektryczne w Krakowie za rozsądną cenę

Świadczymy usługi w atrakcyjnych dla klientów cenach niezależnie od tego, czy są nimi osoby prywatne, czy przedstawiciele przedsiębiorstw lub instytucji publicznych. Przegląd elektryczny w stolicy Małopolski nie musi być drogim obowiązkiem. Wystarczy zdecydować się na skorzystanie z pomocy prawdziwych fachowców, którzy doskonale znają się na pomiarach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną lub mailową ustalimy termin wykonania przeglądu elektrycznego i szczegóły współpracy. Kraków ma dzięki temu natychmiastowy dostęp do profesjonalnej usługi. Zachęcamy do zadawania nam pytań odnośnie przeglądów oraz pomiarów. Zobacz również Montaż instalacji elektrycznej Kraków